Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram
Ticari Yazılımlar

Ticari Yazılımlar

Zirve Ticari ile Ön Muhasebe süreçlerinizi pratik ve hızlı bir şekilde yönetin. Firmanızın Ön Muhasebe kayıtlarını tutabilir, detaylı Cari, Stok takibi yaparak müşterilerinizin gelen ve giden Sipariş, İrsaliye, Fatura kayıtlarını tutabilir, çek kayıtları, banka ve kasa kayıtlarını takip edebilirsiniz.

 

AKINSOFT Hızlı satış, Bakkal, market, mağaza, perakendeci ve toptancıların ürün barkodlarıyla satış ve stok yönetimini kolayca yönetmesine yardımcı olan, WOLVOX ERP ve WOLVOX Market Yönetimi programı ile tam entegrasyonlu çalışan masaüstü yazılımıdır.

 

Logo Yazılım, Şirketlerin finansal yönetimine yardımcı olan bir yazılımdır. Logo yazılımları muhasebe, finans, satın alma, stok, üretim, satış ve satış sonrası hizmetler, insan kaynakları yönetimi, bordrolama ve raporlama gibi birçok fonksiyonu bünyesinde barındırmaktadır.

 

Kâğıt faturanın karşılığı bilgileri içeren, uluslararası bir formatta (UBL) standart hale getirilmiş, değiştirilemez bir şekilde mühürlenmiş, kâğıt fatura ile aynı hukuki niteliklere sahip elektronik belgedir.E-Fatura ile faturalarınızı elektronik ortamda güvenli olarak gönderip, alabilir, faturalarınızı 10 yıl boyunca yasal geçerli ve yedeklemeli saklayabilir ve online olarak görüntüleyebilirsiniz. E-Fatura sistemi ile kâğıt, baskı, kargo ve tüm operasyonel masraflarınızı minimum seviyeye indirebilirsiniz. Mükellefler E-Arşiv Fatura Uygulamasını, kendi bilgi işlem sistemi veya Gelir İdaresi Başkanlığı’ndan izin almış özel entegratör bilgi işlem sistemi üzerinden olmak üzere iki yöntemle kullanabilirler.

Sonraki
Elektronik Dönüşüm Merkezi

Bize Soru Sorun

Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM