Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram
Mobiliz Araç Takip Sistemleri

Mobiliz Araç Takip Sistemleri

Mobiliz, Türkiye'nin önde gelen araç takip ve telematik filo yönetimi hizmet sağlayıcısıdır. Enerji, inşaat, lojistik, taşımacılık, sigorta, hızlı tüketim ürünleri ve daha birçok sektöre, gelişmiş telematik çözümleri sağlama konusunda 15 yıldan fazla önemli bir deneyime sahiptir. Güçlü iş birlikleri ve çözüm ortakları ile birlikte müşterilerine çeşitli dikey çözümler, veri analizi ve IoT uygulamaları sunmaktadır.

Mobiliz, güçlü iş ortakları ile birlikte 81 ilde sağladığı satış ve satış sonrası hizmetlerinin yanı sıra yurt dışında büyük projeler gerçekleştirmekte, Azerbeycan, Almanya, Avusturya, Katar, Nijerya gibi ülkelerdeki partnerleri ile uluslararası pazarlarda büyümeye devam etmektedir.

Mobiliz 2020 yılında, Güneydoğu Avrupa'nın en büyük filo yönetimi hizmet sağlayıcısı olan Fleet Services Şirketler Grubu’nun bir parçası olmuştur. Fleet Services ve Mobiliz, veri analitiği hizmetleri ve IoT uygulamalarının daha da geliştirilmesi vizyonu doğrultusunda bir IoT platformunu hayata geçirmiştir. Teknoloji alanındaki bilgi birikimi ve hizmet deneyiminden yararlanarak dijitalleşme sürecinde bölgesel lider olmayı hedefleyen Fleet Services Şirketler Grubu, Ar-Ge ve inovasyon yeteneklerini sürekli geliştirmekte ve Avrupa, Asya ve Afrika pazarlarında genişlemek üzere çalışmalarını yürütmektedir.

Önceki
Bilgisayar Satış ve Teknik Servis

Bize Soru Sorun

Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM